Dětská skupina

Milí rodiče.

Od 1. 1. 2021 provozujeme v našem centru  DĚTSKOU SKUPINU II.

 

Tento projekt je zaměřen pro podporu rodin a zaměstnanost rodičů. Přijímáme děti od 3 let do předškolního věku. Ve skupině je místo pro 12 dětí. Podmínkou pro přijetí je, aby byl alespoň jeden z rodičů zaměstnán, pracoval OSVČ, nebo byl v registraci úřadu práce a zaměstnání si hledal či navštěvoval rekvalifikaci (doložení potvrzení).

Děti musí být očkované dle zákona, toto se dokládá očkovacím průkazem.

Rodiče platí snížené školkovné 2200,- měsíčně. Rodič proplácí svému dítěti  stravné a to činí 80,- na den. Je v něm zahrnuto snídaně, svačina, oběd, svačina a pitný režim celodenně. Po včasném nahlášení absence dítěte se stravné za daný den odečítá.

 

Program DĚTSKÉ SKUPINY

Děti budou mít denní program smysluplně plánovaný. Naše zařízení je zaměřeno na komunikaci, porozumění a přirozený vývoj. O děti se budou starat po celou dobu jejich pobytu stejné tety. Jsou kvalifikované v oboru a mají letité zkušenosti s dětmi předškolního věku. Dětem budou zařazovány aktivity jako jsou zpívání, tanec, dramaťáček, výtvarná výchova, sportování, návštěvy divadla i solné jeskyně, aromaterapie, arteterapie,  procházky i hry na hřišti.

 

DĚTSKÁ SKUPINA ŠŤASTNÉ DÍTĚ II

Cílem projektu je rozšíření služeb péče o dítě v místě realizace a zlepšit tak podmínky pro zaměstnanost žen s dětmi. Kapacita dětské skupiny je 12 dětí.

Realizátorem projektu je CENTRUM ŠŤÁSTNÉ DÍTĚ, z.s.

Reg. č. projektu: CZ.03.1.51/0.0/0.0/19_101/0017086

Doba realizace: 1. 1. 2021 - 30.6.2022

Celkové způsobilé výdaje: 2 143 800,00 Kč

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií.

                                                                             Více zde: https://www.centrumstastnedite.cz/detska-skupina/